Kanał IRC Neuroshima Hex

Napisał w kategorii Strona dnia 8 września 2014 o godz. 21:19.

Masz ochotę na dyskusję o Heksie lub na tematy poboczne? Zapraszam na serwer QuakeNet pod kanał #neuroshimahex – jeśli nie dysponujesz własnym klientem IRC, to bramka WWW do połączenia przez przeglądarkę znajduje się tutaj.

Kanał jest w założeniu przeznaczony dla fanów Heksa nie tylko z serwisu neuroshimahex.pl i nie tylko z Polski. Projekt jest czysto eksperymentalny – nie mam jeszcze pojęcia, jaką popularnością będzie się cieszył i jak będzie funkcjonował. Oby jak najlepiej.

Komentarze:

 • Jaell

  Ale czemu IRC, przecież z tego prawie nikt nie korzysta, a na taki TS3 zraz by wbił kopytnie tłum :p

 • TeamSpeak? Przecież z tego prawie nikt nie korzysta (powiedział siedząc na IRCu) ;P

 • Orzi

  == +++ Your IP address (193.242.212.26) is BLOCKED by our DNS blacklist!

  :( . Nie wiem czy to ktoś inny z radiówki nabroił, bo sam na IRCe nigdy nie wchodziłem

 • Michallus

  Ktoś z radiówki pewnie spamował, jeśli IP masz zablokowane.
  Powinieneś móc połączyć się zwykłym klientem IRC spoza przeglądarki, jeśli dostałeś poniżej linijkę:
  „To limit abuse, you cannot use this webchat client through your browser. You can connect to QuakeNet using a normal IRC client in the mean time, however we strongly advise you check your PC or network for problems.”

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .