Instrukcja Neuroshima Hex 3.0 jest już dostępna!

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0 dnia 22 listopada 2013 o godz. 10:50.

Kolejne wieści na temat zbliżającej się wielkimi krokami premiery Neuroshima Hex 3.0 – tym razem w nasze ręce trafia pełna, 24-stronicowa instrukcja do gry! Wydawnictwo Portal postanowiło podzielić się z nami instrukcją przed premierą gry, dzięki czemu będziemy mogli zapoznać się z zawartością pudełka, regułami gry, opisami żetonów czy sytuacjami szczególnymi.

Pobierz: Instrukcja Neuroshima Hex 3.0 (.pdf, 3,5 MB)

Zawartość pudełka robi wrażenie: oprócz planszy, żetonów i instrukcji są jeszcze dodatkowe cztery zapasowe żetony frakcji, karty pomocy, liczniki obrażeń i aż 55 heksogłówek.

Komentarze:

 • Te nowe zasady dociągania żetonów są naprawdę świetne!
  I dobrze zmieniono zasady używania Klauna – teraz na pewno częściej będzie się korzystało z jego zdolności :]

 • Venticco

  Ktoś może przybliżyć mi różnicę w zasadach użycia Klauna? Mam przed oczami oba podręczniki i nie dostrzegam jej :/

 • MichallusTG

  Pancernemu chodzi chyba o ikonę. Ja nie widzę różnic (a też pod wpływem jego komentarza się pofatygowałem i spojrzałem).

 • Anon

  Wydaje mi się, że Klaun teraz może zadawać ranę Sztabom (wcześniej chyba nie mógł a przynajmniej tak mi się wydaje :V).

 • MichallusTG

  O właśnie, przeoczyłem to. Fajna zmiana.

 • @ MichallusTG, chodziło mi nie o ikony (mniejsza o nie – póki co, wolę grafikę 2,5 choć się bardzo cieszę z usunięcia symbolu klepsydry, właściwie to nic nie wnosił), ale o to, że Klaun może zadawać rany Sztabom :)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .