Instrukcja do Dancera

Napisał w kategorii Armie dnia 25 czerwca 2012 o godz. 10:55.

Premiera Dancera zbliża się wielkimi krokami – już za niecały miesiąc będziemy mogli sami przetestować nową armię do Neuroshimy Hex. Wydawnictwo Portal już teraz udostępnia nam do wglądu instrukcję, z której dowiemy się co nieco o specyfice tej armii oraz jej żetonach.

dancerInstrukcję zobaczyć można wchodząc na stronę produktu, lub ściągając bezpośrednio stąd. W instrukcji znajdziemy także wiele przydatnych informacji dotyczących wpływu różnych żetonów i modułów przeciwnika na jednostki Dancera.

Warto dodać, że premierowe pokazy Dancera odbędą się podczas konwentu Avangarda w Warszawie już 26-29 lipca. Będzie to pierwsza okazja, by przetestować mechanikę nowej armii w warunkach bojowych.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .