Gorąca Linia – nadchodzące atrakcje

Napisał w kategorii 51 Stan, Konwój dnia 26 września 2015 o godz. 10:43.

Kolejny odcinek Gorącej Linii za nami – tym razem pojawiło się kilka wątków wartych uwagi: premiery Konwoju 2 i Heroes of Normandie oraz cena za Master Pack 51 Stanu.

goracalinia-51stan

Premiera Konwoju 2 już w przyszłym tygodniu, niedługo zaczną pojawiać się atrakcje z tym związane. Premiera gry Heroes of Normandie (o którą mimo braku związku z Hexem pytało zadziwiająco dużo osób, pewnie przez ten wpis) „wkrótce”, ale bez żadnych konkretów, ponieważ został ogłoszony konkurs na odgadnięcie dokładnej daty.

Pojawił się także wątek ceny zapowiadanego Master Packu do gry 51 Stan – należy się spodziewać „takiej samej ceny jak za Osadników: Narodziny Imperium” z racji bardzo podobnej konstrukcji i ilości elementów.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .