Fatal 4-Way – Starcie Miast

Napisał w kategorii Turnieje dnia 4 lipca 2024 o godz. 12:05.

Na początku sierpnia w Katowicach odbędzie się turniej drużynowy w Neuroshimę Hex o nazwie Fatal 4-Way, w którym wezmą udział reprezentanci czterech miast: Katowic, Warszawy, Lublina, i Gdańska.

Fatal 4-Way – Starcie Miast to format, w którym reprezentacje 4 miast walczą o miano najlepszego miasta w Polsce w Neuroshimę Hex oraz o wspaniałe trofeum Mistrza Miast. Jednak chwała nie trwa wiecznie! Miasto, które zwycięży zobowiązuje się do postawienia wszystkiego na szali i obrony tytułu w ciągu pół roku. Zwycięski zespół będzie pierwszym Mistrzem Miast oraz jako pierwszy zaprosi trójkę pretendentów do siebie, organizując pierwszą obronę tytułu.

Turniej drużynowy organizowany przez koordynatora Mistrzostw Polski, Jakuba Grzegorczyka, odbędzie się w sobotę 3 sierpnia w 3Bet Katowice przy ulicy Obroki 77 – szczegóły znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Warto również dodać, że drugiego dnia weekendu, w niedzielę 4 sierpnia, odbędą się standardowe, indywidualne eliminacje do Mistrzostw Polski 2024. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .