Emocjonujący finał Warszawskiej Ligi na naszym Discordzie

Napisał w kategorii Turnieje dnia 8 lutego 2024 o godz. 12:25.

Dwa dni temu, we wtorek 6 lutego, na naszym Discordzie można było oglądać stream z rozgrywki finałowej Warszawskiej Ligi Neuroshima Hex z komentarzem Wojtka Dudy.

Przygotowana dość spontanicznie relacja na żywo z komentarzem wystartowała o godzinie 15:00 i zakończyła się w okolicach 23:00. Tomek Kościółek i Radosław Zakrzewski dostarczyli mnóstwa emocji – ostatecznie skończyło się na wyniku 3,5 do 2,5 z decydującym o tytule pojedynkiem Gildii Kupców z Bestiami (wygrała Gildia), gdzie pewną kluczową sytuację szczególną trzeba było konsultować, i która ostatecznie pewnie trafi do FAQ.

Na streamie mieliśmy w pewnym momencie prawie dwadzieścia osób, co jest bardzo dobrym wynikiem. Świetny komentarz Wojtka i aktywne dyskusje pozostałych oglądających sprawiły, że być może nie będzie to jednorazowe wydarzenie i już niedługo nasz Discord będzie gościł więcej tego typu atrakcji.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .