Dziś premiera Missisipi – nasza recenzja już wkrótce

Napisał w kategorii Armie dnia 21 maja 2014 o godz. 12:43.

Jak można przeczytać na stronie Wydawnictwa Portal: „dziś zgodnie z zapowiedziami do sprzedaży trafia armia Missisippi”. Od wczoraj trwa przedpremierowa wysyłka w sklepiku Portalu, wczoraj także zostały wysłane zamówienia do sklepów z grami. Nowa armia już na dniach trafi w Wasze ręce!

Szykujcie się na mega recenzję Missisipi na łamach naszego serwisu – będzie dyskusja na dwa głosy i konkurs z nagrodami!

Komentarze:

 • Sangatsu

  Właśnie dostałem swoją wersje Missisipi,wygląda super czas zagrać!:-D

 • Orzi

  Już grane, niestety tylko jedna klasyczna potyczka na dwóch graczy, gdzie dodatkowo żetony były haniebnie nieprzetasowane (same moduły i instanty w pierwszych turach potrafią zaboleć), ale wystarczająco, aby wyrobić sobie opinię. Gra się świetnie, nie ma niczego przyjemniejszego niż władowanie 4 znaczników trucizny na sztab przeciwnika :) .
  Zauważyłem też, że przeciwnicy nienawidzą tej armii nienawiścią, której dorównać może tylko ta do Vegas. Ale zobaczymy jak się losy potoczą – Sharrash na początku też nienawidzili, a teraz traktowana jest z takimi samymi uczuciami jak inne armie.

 • Sangatsu

  Ja rozegrałem gre Missisipi z prawie wszystkimi armiami(głównie przegrane) i zauważyłem że najlepiej walczy jej się z takimi „dziwnymi” armiami jak np. The Dancers,i nawet położenie wszystkich znaczników na sztab DDM nie dało Missisipi wygranej.:-p

 • Orzi

  A to dziwne, bo moi współgracze uważają, że Missisipi jest za mocne, że trzeba zabrać im paraliż, aby stali się zbalansowani. Ja oczywiście nadal upieram się przy swoim, że każda armia w Heksie jest perfekcyjnie równa :) .

 • Sangatsu

  To że ja przegrywam nie oznacza że jest słabe po prostu muszę się dopiero nauczyć dobrze nim grać…:-p
  Przyznaje paraliż się przydaje…:-)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.