Dzień Molocha: otwarcie i prezentacja świata

Napisał w kategorii Konwenty dnia 31 sierpnia 2020 o godz. 10:29.

Dzień Molocha (5 września) zbliża się wielkimi krokami, dlatego postaramy się wam przybliżyć atrakcje, jakich możecie oczekiwać ze strony Portal Games.

Świętowanie tego dnia możemy zacząć już od godziny 10:00 – wtedy rozpocznie się wielkie otwarcie obchodów Dnia Molocha. Będziemy mieli możliwość usłyszenia o najnowszych zapowiedziach, jak i rozpoczętych nowych przedsprzedażach, oraz co najważniejsze dla fanów hexa – oficjalna premiera Troglodytów. Możemy spodziewać się także atrakcyjnych rabatów, więc będzie to szczególna gratka dla kolekcjonerów.

O godzinie 11:00 natomiast będzie można posłuchać prezentacji wprowadzającej do świata Neuroshimy dla tych, którzy nie znają go jeszcze tak dobrze:

Dowiesz się, czym jest RPG Neuroshima, czym był Moloch, dlaczego świętujemy akurat 5 września oraz jakie gry powstały w oparciu o świat Neuroshimy i jak będzie się on rozwijać w przyszłości.

Jeśli nie macie planów na najbliższą sobotę rano, albo chcielibyście obejrzeć coś do śniadania, to serdecznie zapraszamy do oglądania!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .