Dzień Molocha: część anglojęzyczna

Napisał w kategorii Konwenty dnia 4 września 2020 o godz. 11:01.

Dokładnie o godzinie 21:00 w sobotę 5 września kończy się część polskojęzyczna obchodów Dnia Molocha, jednakże to nie koniec świętowania, ponieważ rozpocznie się wtedy druga część dedykowana fanom spoza naszego kraju, oraz najwytrwalszym hardkorom.

Czego możemy się spodziewać? Czym będzie się różnić od polskiej wersji? Rzućcie okiem na poniższą listę:

Na pierwszy ogień, zaraz po rozpoczęciu, zobaczymy program „Top 10 ways to kill Moloch„, który poprowadzą Captain Link i Zee Garcia. Później odbędą się warsztaty z nauką grania w Neuroshimę Hex, a po nich przedstawienie najnowszej aplikacji mobilnej Neuroshima: Convoy wraz z jej gameplayem, i na końcu kolejny pojedynek w Hexa z przedstawieniem najnowszej armii: Troglodytów. Wielkie świętowanie ma się zakończyć około godziny 2:00. Zapraszamy najwytrwalszych!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .