Dodruk Neuroshimy Hex 3.0

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0 dnia 8 lutego 2017 o godz. 13:39.

Zainteresowanie Neuroshimą Hex 3.0 nie maleje, a więc podobnie jak to miało miejsce z dodatkami armijnymi, doczekamy się dodruku wersji podstawowej.

Dodruk planowany jest na luty, więc jeśli zapasy nie zostały jeszcze uzupełnione, to możemy się tego spodziewać w bardzo niedalekiej przyszłości.

Komentarze:

 • Witek

  A kiedy będzie dodruk dodatków? Neodżungli 3.0 nie mogę nigdzie znaleźć.

 • xy

  a posiada ktoś informacje, a może to poufne dane, w jakiej ilości egzemplarzy Neuroshima Hex się rozeszła do tej pory?

 • Portal chyba nigdy nie chwalił się nakładem. Ale to będzie drugi dodruk od wydania 3.0. Więc sprzedaż idzie im lepiej, niż obstawiali. ;)

  Choć, zainteresowanym grą, proponowałbym zainteresować się edycją Z-Mana. W pakiecie mają DM ze sztywną kartą promocyjną.

 • szpaq

  Witek, mam jedną neodżungle 3.0 na zbyciu, mogę sprzedać.

  Sam szukam DDM. Ktoś? Coś?

 • Deathhammer

  @szpaq

  W jakiej cenie i w jakim stanie ta neodżungla?

 • szpaq

  35 zł. + kw.
  Grana, stan oceniam na bardzo dobry. Jest komplet hexów i znaczników, oraz instrukcja, nie mam niestety oryginalnego pudełka.

 • Rudeman

  szpaq,
  czy wciaz posiadasz swoj egzemplarz Neodzungli 3.0? Bylbym nim zainteresowany.

  Pozdrawiam

 • szpaq

  Posiadam.

  Dane do przelewu wyślę Ci mailem, tylko mi go podaj.

 • Kacper

  szpaq, jakby jeszcze był dostępny, to ja się piszę :)

 • szpaq

  mam tylko jeden, ma sprzedaż. Chyba najsprawiedliwiej będzie jak, wszyscy chętni się zgłoszą (czas do końca miesiąca) poprzez podanie maila, a ja zrobię losowanie.

 • Adriashi

  Warto przejrzeć sklepy w różnych miastach. Strafamtg, Gnom, Feniks, Bard, aby znaleźć trudno dostępne dodatki.
  W Bardzie np. zdobyłem Neojungle 3.0 :)
  Swoją drogą – w tej planszówce jestem nowy.
  Gdzie znajdę zasady turniejowe (w podstawce są wersje zasad – np. dociąg do 3, dociąg do 6 etc). Nie wiem też, czy żetony premium (zabójca, baza transportowa, mad bomber etc.) są legalne na turniejach. :(

 • @Adriashi

  Zasady turniejowe nie różnią się od zasad z instrukcji. Dodaje się co prawda kilka zapisów, które ułatwiają organizację turnieju (jak czas gry, dobór przeciwników, sposób liczenia małych punktów), nie rusza się zasad rozgrywki.

  Turnieje z zasady mogą zmieniać niektóre z zapisów dla swoich potrzeb. Ale wówczas format turnieju określa się przed grą. Był w Katowicach turniej, gdzie grali w „otwarte karty”. Czyli wszystkie żetony były odkryte.

  Żetony mini dodatków z mojej wiedzy, nie grały jeszcze w turniejach, acz po ankiecie jaką zrobiliśmy na katowickiej lidze, myślę, że najbliższy turniej zagramy z tymi żetonami. Aby urozmaić rozgrywkę.
  Ale nie są one legalne, w myśl zasady, że dodasz sobie go do armii.

 • Ryuk

  Kiedy dokładnie spodziewać się dodatkowego nadruku? Przywiduje, ze pewniePyrkon czy może istniej szansa, że przed nim?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .