Demo i konkurs Neuroshimy Hex na Steam!

Napisał w kategorii Steam dnia 9 października 2023 o godz. 19:08.

Poniedziałkowy wieczór przynosi dwie dobre wiadomości: jest już dostępne demo gry Neuroshima Hex na Steam, a w związku z tym razem z Baked Games postanowiliśmy zorganizować konkurs z nagrodami!

Darmowe demo gry na PC (Windows) można już pobierać ze strony Neuroshimy Hex na Steam – znajdziecie w nim dwie armie: Molocha i Hegemonię. Co istotne, jest tam także działający tryb multiplayer.

Szczegóły konkursu znajdziecie na naszym Discordzie – w skrócie chodzi o to, by jak najszybciej odblokować wszystkie Steamowe osiągnięcia w demie. Dla najszybszych do zgarnięcia bony do sklepu AlePlanszówki.pl o łącznej wartości 300 zł sponsorowane przez Baked Games.

Pobierajcie, grajcie, wbijajcie na Discorda i zgarniajcie nagrody!

Komentarze:

  • Neon-jungle

    Powinna istnieć możliwość wyboru grafiki kierunków ataku, czarne lub białe. Lub przynajmniej wybór pomiędzy starą grafiką 2.5 a nową 3.0 dla gry fole i planszy (lubiłem zrujnowane budynki na Androidzie jako tło). Więcej dźwięków, różne dźwięki dla każdej frakcji, a nawet żołnierzy. Alternatywne przyciski sterujące, takie jak strzałki kierujące do obrotem i spacji lub enter aby wykonać akcję, w ten sposób będzie można grać obiema rękami. Tryb gry dla więcej niż czterech graczy na powiększonej planszy. Tryb gry, w którym dociągasz żołnierzy w losowej rotacji, aż twój wróg osiągnie 0pkt w swoim sztabie. Kampanie z fabułami.

  • Pingback: Wyniki konkursu Steam • NeuroshimaHex.pl

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .