Data premiery, trailer, i drugi felieton Partyzantów

Napisał w kategorii Armie, Mobile dnia 13 listopada 2023 o godz. 10:13.

Dokładnie za dwa tygodnie, w poniedziałek 27 listopada, armia Partyzanci zadebiutuje w aplikacji mobilnej na iOS i Android – z tej okazji pojawił się już trailer oraz kolejny felieton.

Partyzanci są wyjątkowi ze względu na temat – to armia wyrwana żywcem z podręcznika do gry Neuroshima RPG, armia opisana na 276 stronie oryginalnego podręcznika do gry opisującego świat. To jedna z tych armii do Neuroshimy Hex, która w 100% jest zainspirowana oryginalnym, kultowym podręcznikiem do gry RPG.

Felieton przeczytać można tutaj, natomiast półminutowy trailer zapowiadający armię można obejrzeć na kanale YouTube Portalu.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .