Data premiery Last Aurora

Napisał w kategorii Last Aurora dnia 20 października 2020 o godz. 10:20.

Doczekaliśmy się ogłoszenia oficjalnej daty premiery gry Last Aurora osadzonej w świecie Neuroshimy, i na szczęście nie trzeba będzie na nią długo czekać.

Dotychczasowe Q4 2020 oznaczało czwarty kwartał tego roku, ale nie będzie to koniec grudnia, a… początek listopada! Na podstronie Zapowiedzi pojawiła się data 10 listopada, a pudełka z grą są już podobno w transporcie.

Wyczekiwany tytuł od Mauro Chiabotto, w którym zakochaliśmy się i postanowiliśmy wydać polską edycję w świecie Neuroshimy. Kompetetywna gra z mechanizmem worker placement dla 1-4 graczy w postapokaliptycznym, mroźnym i opustoszałym świecie. Staw czoła niebezpieczeństwom i wrogom, a na końcu złap statek Aurora nim będzie za późno – inaczej odpłynie bez ciebie.

Nadal możecie kupić grę Neuroshima: Last Aurora w przedsprzedaży w sklepie Portalu – najbardziej wypasiony zestaw zawiera wersję podstawową, dodatek Przebudzenie Molocha, plastikowe figurki, oraz matę.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .