Anima Hex, czyli Neuro-Czarodziejka z Hex-Księżyca

Napisał w kategorii Ciekawostki dnia 8 sierpnia 2011 o godz. 09:22.

Chciałoby się napisać „czego to ludzie nie wymyślą”. MichallusTG dał nam cynk odnośnie bardzo ciekawej kolekcji armii fanowskich, mianowicie całego setu Anime, z którego najbardziej charakterystycznym jest armia Czarodziejek z Księżyca. Czyż to nie urocze?

Co starsi zapewne pamiętają tę bajkę, chociaż mogą się do tego nie przyznawać. Kolekcja armii jest całkiem spora, w komplecie oprócz Sailor Moon znajdują się: Code Geass, Dragon Ball, Final Fantasy, Gensokyo, Gurren Dan, Mobile Squad, SOS Dan oraz Tsukihime. Galeria ze zdjęciami wspomnianych armii znajduje się tutaj.

Cała paczka zawierająca wszystkie żetony zajmuje 30 MB, można ją pobrać klikając w ten link: full Anime Hex set.

Widzieliście podobnie ciekawe zestawy?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .