Aktualizacja Hexa iOS do wersji 2.1, top2 serwisu IGN i wielka wyprzedaż!

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 26 czerwca 2012 o godz. 14:03.

Garść informacji w jednym newsie, a wszystko to związane z mobilną wersją NS Hex na urządzenia z systemem iOS. Będzie o aktualizacji, rankingu serwisu IGN oraz zorganizowanej z tej okazji wyprzedaży.

Aktualizacja Hexa do wersji 2.1 niesie ze sobą kilka drobnych poprawek, a także umożliwia bezpośrednią rozgrywkę ze znajomymi z Game Center.

Serwis IGN opublikował zestawienie 10 najlepszych gier planszowych przeniesionych na urządzenia z logo Apple. Drugie miejsce w tym zestawieniu zajęła aplikacja NS Hex na iOS autorstwa Big Daddy’s Creations. Zapytacie dlaczego nie pierwsze? Ponieważ top1 zgarnęła gra Caylus, której autorami są… także ludzie z Big Daddy’s Creations! Gratulacje!

Z połączenia tych dwóch powyższych informacji powstała trzecia – świętujemy wersję 2.1 oraz drugie miejsce w rankingu IGN wyprzedażą. Wszystkie gry Big Daddy’s Creations zostały przecenione (w tym także najnowsza wersja Hexa na Androida) – w sumie można zaoszczędzić aż 13 dolarów. Szczegóły obniżki znaleźć można w tym wpisie.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .