7 lat NeuroshimaHex.pl!

Napisał w kategorii Strona dnia 13 listopada 2017 o godz. 10:07.

Jak ten czas leci. Trzy dni temu, w miniony piątek, stuknęło nam siedem lat funkcjonowania serwisu NeuroshimaHex.pl, który wystartował dokładnie 10 listopada 2010 roku.

Jak widać strona ruszyła – przed waszymi oczyma pojawił się nowy serwis tematyczny związany z niesamowitą grą planszową o nazwie Neuroshima Hex. Serwis ten docelowo będzie zbiorem tematycznych newsów, informacji, materiałów, ale przede wszystkim – społecznością fanów. Został on stworzony dla Was, a więc nie bójcie się komentować, dyskutować, podsyłać uwagi czy nowe pomysły.

To nadal jest aktualne – co prawda przez ten czas zdecydowaną większość newsów napisałem sam, ale niejednokrotnie Wy podsyłaliście mi ciekawe informacje, za co bardzo dziękuję. To Wy współtworzycie ten serwis i bez Was nie miałoby to sensu. Świetnie jest widzieć ożywione dyskusje w komentarzach pod newsami, opisywać Wasze armie, dodatki, wydarzenia – oby tak dalej!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .