4. turniej Gdańskiej Graciarnianej Ligi

Napisał w kategorii Turnieje dnia 4 kwietnia 2019 o godz. 14:43.

Marzec był miesiącem, kiedy w kalendarzach graczy w Neuroshimę Hex! na dobre zagościły wyczekiwane turnieje eliminacyjne do Mistrzostw Polski 2019. Jednak nie są one jedynymi rozgrywkami w tę grę, dlatego gorąco zapraszamy na kolejny turniej ligowy w Gdańsku!

4. turniej Gdańskiej Graciarnianej Ligi odbędzie się w niedzielę 7. kwietnia w Graciarni o godzinie 16:30. Zarówno wszystkie szczegółowe informacje, jak i zapisy znajdziecie na facebookowej stronie tego wydarzenia.

W tym sezonie w Gdańsku uczestnicy rozgrywają 6 niezależnych turniejów, z których każdy przeprowadzany jest na innych zasadach wyboru armii.

Czwarty wydaje się nam być najbardziej szalonym i jednocześnie najciekawszym z nich, żeby dobrze na nim wypaść, trzeba będzie umieć wykazać się biegłą znajomością wszystkich wydanych do tej pory armii lub… mieć po prostu szczęście. W niedzielę każdy z graczy, co turę będzie losował po trzy armie, z których (po ówczesnym wzajemnym zbanowaniu) będzie mógł wybrać jedną, którą zagra daną rundę.

Przypominamy, że w każdym turnieju Ligi przewidziane są nagrody dla trzech najlepszych graczy, a ponadto każdy z uczestników zbiera punkty ligowe, na podstawie których na koniec Ligi wręczone będą jeszcze większe nagrody ufundowane przez Graciarnię i sklep Aleplanszówki.
Przed nami jeszcze trzy turnieje w Gdańsku: 7.04, 14.04 i 28.04,
natomiast do punktacji ligowej brane pod uwagę są cztery najlepsze turnieje danego uczestnika, więc szanse na wysokie miejsce ma jeszcze każdy, nawet jeśli występ w niedzielę miałby być Waszym debiutem!

Kto z Was wybiera się na niedzielny turniej do Graciarni?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .