3 Turniej Nowej Gdańskiej Graciarnianej Ligi

Napisał w kategorii Turnieje dnia 5 marca 2019 o godz. 22:39.

Zapraszamy na kolejny 3 Turniej Nowej Gdańskiej Graciarnianej Ligi w Neuroshimę Hex. Tym razem oferujemy coś dla wszystkich!

Odbędzie się on 10.03 o 16:30 w Graciarni, na zasadach formatu „Classic” – na turniej gracz przynosi 3 wybrane armie (jeżeli potrzebujesz pożyczyć armie, daj znać wcześniej!). Przed rozpoczęciem meczu gracze banują jedną armię przeciwnika, po czym wybierają jedną z dwóch wciąż dostępnych armii tę, którą zagrają w tym konkretnym pojedynku.

Cały turniej rozgrywamy w systemie szwajcarskim, w którym ilość rund jest zależna od ilości graczy:
Poniżej 9 graczy – 3 rundy
9-16 graczy – 4 rundy
17-32 graczy – 5 rund

By zarezerwować sobie miejsce w turnieju, należy wpisać zobowiązujące „będę” w dyskusji wydarzenia lub dać nam znać w wiadomości prywatnej na Facebooku. By wziąć udział w turnieju, należy wpłacić 15zł wpisowego, które następnie będziecie mogli dowolnie wykorzystywać na napoje i jedzenie na barze. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.

Dla najlepszych 3 graczy turnieju przewidujemy małe nagrody, a dla wszystkich uczestników Punkty Ligowe, zgodnie z poniższym opisem:
1. miejsce w turnieju = 10 pkt. ligowych
2. miejsce w turnieju = 8 pkt. ligowych
3. miejsce w turnieju = 6 pkt. ligowych
4. miejsce w turnieju = 4 pkt. ligowe
5. miejsce w turnieju = 3. pkt ligowe
Najlepsze 2/3 zawodników turnieju, z wyłączeniem miejsc 1-5 = 2 pkt. ligowe
Pozostali gracze 1 pkt. ligowy za udział.

Do zobaczenia na polu bitwy!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .