1. Turniej Nowej Gdańskiej Graciarnianej Ligi w Neuroshimę Hex

Napisał w kategorii Turnieje dnia 6 lutego 2019 o godz. 14:38.

Wraz z nowym rokiem serdecznie zapraszamy nowych oraz bardziej doświadczonych graczy na 2 sezon Gdańskiej Graciarnianej Ligi w Neuroshimę Hex.

W tym roku oprócz wielu zmian tak jak zwykle oferujemy nagrody dla najlepszych graczy danego turnieju oraz dla najlepszych graczy ligi.

By zarezerwować sobie miejsce w turnieju, należy wpisać zobowiązujące „Będę” w dyskusji wydarzenia lub dać znać w wiadomości prywatnej na Facebooku. By wziąć udział w turnieju, należy wpłacić 15zł wpisowego, które następnie będziecie mogli dowolnie wykorzystywać na napoje i jedzenie na barze. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.

Pierwszy turniej odbędzie się w niedzielę, 10 lutego o 16:30 w Graciarni, na zasadach formatu „Pick Your Poison” – na turniej gracz przynosi 3 wybrane armie (jeżeli potrzebujesz pożyczyć armie, daj znać wcześniej!). Przed rozpoczęciem meczu gracze wybierają w ukryciu (na kartce) jedną z armii przeciwnika, którą będzie on grał w tym pojedynku. W wypadku wybrania jednakowych armii przeprowadzamy wybór ponownie, wybierając tym razem jedną z 2 pozostałych armii przeciwnika. W szczególnych wypadkach (potrójne zdublowanie) sędzia losowo wybiera armie, którymi gracze będą grać w danym pojedynku.

Cały turniej rozgrywamy w systemie szwajcarskim, w którym ilość rund jest zależna od ilości graczy:
– poniżej 9 graczy – 3 rundy
– 9-16 graczy – 4 rundy
– 17-32 graczy – 5 rund

Do zobaczenia na polu bitwy!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .