Angel.A – fanowski film post-apo

Napisał w kategorii Ciekawostki, Fani, Patronat dnia 13 lutego 2018 o godz. 11:39.

W oczekiwaniu na premierę hexogłówek Iron Gang być może zainteresuje Was coś mniej hexowego, ale nadal w klimatach post apokaliptycznych – fanowski film Angel.A.

Co prawda Angel.A nie ma nic wspólnego z Neuroshimą Hex, ale ekipę tworzą fani klimatów post-apo, co zresztą widać po zdjęciach z planu – warto więc dać Wam znać o tym, co robią.

Jesteśmy grupą pasjonatów kina SF i post-apo. Realizujemy film post-apo o sztucznej inteligencji. Zależy nam, żeby film dotarł do jak największej grupy fanów – bo to właśnie dla nich go robimy. Możecie mieć realny wpływ na ostateczną wersję – nasz film chcemy robić razem z fanami!

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, to info można znaleźć na stronie angel-a-sfmovie.info, a także na profilu projektu na Facebooku.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.