Wyniki konkursu osiągnięć na Steam!

Napisał w kategorii Steam dnia 13 czerwca 2024 o godz. 12:48.

Nasz niedawny, luźny i szybki konkurs na wymyślenie osiągnięć w grze Neuroshima Hex na Steam cieszył się ogromnym zainteresowaniem – dostaliśmy aż 66 propozycji od 13 różnych osób!

Konkurs organizowany razem z Baked Games, czyli autorami gry na Steam, trwał od minionego piątku do końca dnia w poniedziałek – na naszym Discordzie pojawiło się mnóstwo świetnych propozycji. Z tego względu do gry wejdą nie trzy (jak wcześniej planowano), a aż pięć wymyślonych przez Was osiągnięć! Oto ich lista (wraz z autorami):

  • [RaFFofDoom] Gra End3ra: wygraj grę podczas ostatniej bitwy eliminując przy tym wszystkie jednostki przeciwnika (wyczyszczenie planszy).
  • [BoultonPaulDefiant] Ale nudy: wywołaj bitwę, w której żadna jednostka nie otrzymuje obrażeń.
  • [RaFFofDoom] Nie tak szybko: zasieciuj jednostkę posiadającą zdolność Mobilność.
  • [Uowca] Młot bólu: wykonaj atak z siłą 5 lub więcej.
  • [Superzgred] Cel uświęca środki: zrzuć bombę Molocha głównie na swoje jednostki.

Gratulacje dla zwycięzców i dzięki dla wszystkich za udział!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .