Wygraj w Hexa w Hexie by… zagrać w Hexa z Oraczem!

Napisał w kategorii Turnieje dnia 14 lipca 2015 o godz. 10:19.

Ciekawy turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę w krakowskim lokalu Hex – można w nim wygrać możliwość pogrania w Neuroshimę Hex z samym Michałem Oraczem!

hex-turniej

Oto co sami organizatorzy mają do powiedzenia na ten temat:

W niedzielę, 19 lipca, zapraszamy do Hexa na turniej kultowej Neuroshimy Hex, w którym do zdobycia będzie niezwykła nagroda… Finaliści otrzymają zaproszenie na wspólne granie w planszówki z Michałem Oraczem, który będzie gościem Hexa już 1 sierpnia! Oczywiście nie zabraknie też innych nagród.

Więcej informacji znajdziecie w tym wydarzeniu na Facebooku. Jest to zdecydowanie bardzo ciekawa propozycja – zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .