Streamy z Neuroshimy!

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0, Wydawnictwo Portal dnia 19 czerwca 2020 o godz. 12:50.

Ten tytuł to nie clickbait. To na co czekała scena hexowa tj. regularne materiały wideo z naszej ukochanej gry już niedługo pojawią się na Twitchu.

Pomimo aktywności hexowego środowiska nie pojawił się dotychczas kanał publikujący mecze i analizy na turniejowym poziomie. M.in. z tego powodu z takim ciepłym przyjęciem spotkała się niedawna transmisja finałowego meczu turnieju kwarantannowego podczas Maratonu z Planszówkami! tj. konwentu on-line organizowanego przez Portal.

Jak dowiedzieliśmy się podczas środowego podcastu 2Pionki, już w najbliższą sobotę (20.06.2020 r.) o godzinie 8:00 czasu polskiego w serwisie Twitch rusza PortalGamesUS.
Ten anglojęzyczny kanał ma być prowadzony przez fanów, jednak przy bezpośrednim wsparciu Portalu. Kilka razy w tygodniu pojawiać się tam będą transmisje z gameplayami, konkursami czy przedpremierową prezentacją produktów wydawnictwa.

Co istotne w ekipie jest oddelegowana osoba, zajmująca się wyłącznie materiałami związanymi z Neuroshimą Hex!. W planach są regularne transmisje na żywo w tym oczywiście mecze z najlepszymi polskimi zawodnikami, testy i pokazy nowych armii, a więc wszystko to od czego serce fana mocniej bije!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .