Premiera, instrukcja, i gameplay Partyzantów

Napisał w kategorii Armie, Mobile dnia 27 listopada 2023 o godz. 10:20.

Dziś oficjalną premierę ma najnowsza armia do Neuroshimy Hex 3.0, czyli Partyzanci – dodatek armijny dostępny jest na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Instrukcję Partyzantów znajdziecie w naszym dziale Download, można ją także pobrać poniżej:

Dodatkowo udostępnione zostało nagranie prezentujące przykładową rozgrywkę tą armią przeciwko Hegemonii.

Najnowszy dodatek armijny Partyzanci kosztuje 19,99 zł na urządzeniach z systemem iOS i 15,99 zł na urządzeniach z systemem Android wewnątrz aplikacji, którą można pobrać z AppStore i Google Play. Kupiliście już? Jak pierwsze wrażenia?

Aktualizacja 28.11: Portal Games Digital zdaje sobie sprawę z problemów związanych z brakiem możliwości finalizacji zakupu dodatku w sklepie Google Play – powinno to zostać rozwiązane w ciągu najbliższych 2-3 dni.

Aktualizacja 30.11: wygląda na to, że problemy zostały rozwiązane i można już kupować nową armię.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .