Portalkon 4 za tydzień w Gliwicach

Napisał w kategorii Konwenty dnia 6 lipca 2014 o godz. 12:46.

Już czwarta edycja konwentu Portalu o nazwie Portalkon odbędzie się w MDK w Gliwicach przy ulicy Barlickiego 3 – tym razem w sobotę 12 lipca od 10:00 do 20:00. Wszystkich chętnych poznać plany Wydawnictwa Portal na najbliższe miesiące zapraszamy na to wydarzenie!

Możecie zapisywać się na wydarzenie na Facebooku – podczas konwentu odbędą się między innymi warsztaty tworzenia armii do Neuroshimy Hex, które poprowadzi sam Michał Oracz.

Na przykładzie projektowania armii do Neuroshimy Hex Michał opowie o najważniejszych elementach związanych z projektowaniem, balansowaniem i testowaniem projektów gier.

Brzmi bardzo ciekawie, kto się wybiera?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.