Portal konwentowo

Napisał w kategorii Konwenty dnia 4 grudnia 2013 o godz. 18:36.

Jeśli chcielibyście spotkać się z ekipą Wydawnictwa Portal i zapytać ich o nową edycję Neuroshimy Hex lub po prostu zobaczyć egzemplarz i nim zagrać, to w najbliższym czasie będziecie mieli ku temu kilka okazji.

W sobotę 7 grudnia Portal pojawi się w Bielsku i Częstochowie, tydzień później będą na Pionku w Gliwicach. W styczniu natomiast (dokładnie 25 stycznia) będzie można ich spotkać na PORTALkonie, również w Gliwicach. To tam poznamy plany wydawnicze Portalu na pierwszą połowę 2014. Czy dowiemy się czegoś ciekawego związanego z Neuroshimą Hex? Przekonamy się o tym już niedługo.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .