NS Hex na Androida już jest

Napisał w kategorii Mobile Android dnia 15 czerwca 2012 o godz. 10:43.

Tak, w końcu pojawiła się już oficjalnie mobilna Neuroshima Hex na telefony z systemem Android – wszyscy chętni mogą odwiedzać już sklep z aplikacjami Google Play (dawny Android Market).

Co prawda gra na Androida nie ma jeszcze opcji online multi, której brak został dobrze wytłumaczony, jednak już sam fakt ukończenia wersji single na ten system uznać można za sukces i ważny krok w ekspansji i zdobywaniu nowych użytkowników. Cóż, nie pozostaje mi już nic innego, jak zaprosić wszystkich chętnych do pobierania: NS Hex w Google Play.

Warto także wspomnieć, że od ładnych kilku dni użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogą pobierać wersję 2.0 z wspomnianym wcześniej trybem gry wieloosobowej przez Internet.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.