Neuroshima Hex na Steam z aktualizacją UI/UX

Napisał w kategorii Steam dnia 5 lipca 2024 o godz. 11:09.

Neuroshima Hex w wersji PC, która już 13 sierpnia zadebiutuje na platformie Steam, została zaktualizowana o uwagi przekazane przez fanów.

Wzięliśmy pod uwagę opinie, które przekazaliście nam po wersji demonstracyjnej oraz w mediach społecznościowych i zdecydowanie ulepszyliśmy interfejs użytkownika i jego działanie w Neuroshima Hex na PC.

W pierwszej części podsumowania wprowadzonych zmian widać kilka istotnych usprawnień, które dostosowują grę do dużych ekranów komputerów stacjonarnych. Warto również zwrócić uwagę, że na jednym ze zdjęć widać listę aż 14 armii do wyboru (w mobilnej apce jest ich aktualnie 11).

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .