Konwój – karta pomocy i pierwsze recenzje

Napisał w kategorii Konwój dnia 14 czerwca 2012 o godz. 13:15.

Jak już zacząłem pisać o Konwoju (a w międzyczasie odzew był całkiem niezły), to mogę kontynuować ten wątek dla wszystkich chętnych i ciekawych „tej karcianki z żetonami z Hexa”. Dziś do dyspozycji dostajemy kartę pomocy zawierającą wypis wszystkich kart i najważniejszych informacji z gry.

Wspomnianą kartę ściągnąć można stąd.

Drugą wartą wzmianki informacją związaną z Konwojem jest wideorecenzja karcianki w serwisie Game Troll TV. Gra uzyskała tam wysoką ocenę 4/5, więc sam ten fakt powinien już wystarczyć za rekomendację. Warto zapoznać się z powyższym nagraniem wideo, ponieważ zostaje tam zapowiedziany konkurs, w którym wygrać można dwa egzemplarze Konwoju.

Na deser warto także wspomnieć o przedpremierowej recenzji Konwoju w serwisie BoardGames Factory, gdzie gra uzyskała równie wysoką ocenę 85%.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .