Instrukcja do Stalowej Policji i kilka zdjęć pudełek

Napisał w kategorii Armie dnia 16 marca 2012 o godz. 10:26.

Kolejne materiały dotyczące Stalowej Policji pojawiają się w sieci – tym razem jest to instrukcja w formacie PDF oraz zdjęcia pudełek i samej armii, która dopiero co przyjechała z drukarni.

Do Pyrkonu pozostało już niewiele, a więc wkrótce każdy chętny będzie mógł się zaopatrzyć w swoja własną, świeżutką kopię Stalowej Policji. Dla oczekujących udostępniona została instrukcja do Stalowej Policji, dzięki której już teraz dokładniej możemy zapoznać się ze specyfiką i unikalnymi własnościami nowej armii. Wszystkie dotychczas opublikowane materiały związane ze Stalową Policją znaleźć można tutaj.

Dodatkowo, na Facebooku, podziwiać można fotki całej dostawy z drukarni oraz pojedynczego pudełka – robią wrażenie.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .