Felieton i tapeta Partyzantów

Napisał w kategorii Armie, Mobile dnia 30 października 2023 o godz. 10:25.

Wielkimi krokami zbliża się premiera Partyzantów – nowej armii, która trafi ekskluzywnie do mobilnej aplikacji Neuroshima Hex na urządzenia z systemem iOS i Android. Wydawnictwo Portal Games opublikowało felieton Ignacego Trzewiczka, a wcześniej udostępniło okolicznościową tapetę.

Mówią że doktor jest ostatnią nadzieją ludzkości. I że nikt nie zna Molocha tak dobrze jak on. Kiedy nie toczy z Molochem walki na umysły, całą swoją energię poświęca na kontrolowanie siatki Partyzantów oraz wymyślanie nowych rodzajów broni i taktyk. Kwatera doktora ukryta jest głęboko pod ziemią, w schronie, a współrzędne są nieznane. Nawet jeśli ktoś ślepym trafem zawędruje w okolice, nie uzyska dostępu do kompleksu. Strażnicy, działka, miny i pułapki – dziesiątki różnych zabezpieczeń bronią przejścia ludziom i maszynom.

Felieton znajdziecie tutaj, a tu jest wpis z tapetą – premiera armii Partyzantów już wkrótce.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .