Premiera Uranopolis!

Napisał w kategorii Armie dnia 3 lutego 2015 o godz. 11:48.

Wszyscy ci, którzy pojawili się w miniony weekend na konwencie Portalkon, mieli okazję jako pierwsi doświadczyć niespodzianki w postaci dodatku armijnego Uranopolis gotowego na to, by zabrać go do domu i pograć w niego na własną rękę.

uranopolis-banner

Oficjalnie premiera Uranopolis odbyła się wczoraj, w poniedziałek 2 lutego 2015. Długo musieliśmy czekać, w międzyczasie wydanie dodatku kilka razy było przesuwane, ale ostatecznie wszystko się udało. Armia jest już do kupienia w sklepiku Portalu w obu wersjach – Uranopolis 2.5 oraz Uranopolis 3.0. Podczas zakupu można liczyć na gratisowy minidodatek w postaci Nocnego Łowcy.

uranopolis-box

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, by pograć Uranopolis, to nic straconego – w dziale Download jest już dostępna instrukcja do wersji 3.0.

Kto z Was rozegrał już kilka pojedynków? Jak wrażenia?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .