Portal Games raport #008 – magnesy i tapety

Napisał w kategorii Wydawnictwo Portal dnia 16 września 2014 o godz. 17:30.

Pojawił się kolejny raport na vlogu Portalu prezentowany przez Ignacego Trzewiczka. W dzisiejszym odcinku co prawda nie ma zbyt wiele o Hexie, ale coś jest, więc trzeba o tym wspomnieć i już.

Na samym początku nagrania pojawia się info dotyczące magnesów Neuroshima Hex: czterech armii (Moloch, Borgo, Posterunek i Hegemonia), które można sobie przykleić na lodówkę, by pokazać żonie co jest w życiu najważniejsze. Szykujcie się także na konkurs – będzie można zgarnąć u nas cały zestaw.

Chwilę później pojawia się wzmianka o nas i tapetach tworzonych przez Ewę. Rzeczona dziewoja bardzo się wzruszyła i dziękuje Trzewikowi za wyróżnienie. Seria Poniedziałków z tapetami trwa w najlepsze – pojawiły się trzy armie (Moloch, Borgo i Posterunek), a kolejne już są w drodze.

Całe nagranie trwa ponad 20 minut, ale wśród pytań nie pojawia się żadne dotyczące Neuroshimy Hex. Jest tam natomiast inna atrakcja: na koniec zobaczyć możemy fragment podsumowania The Dice Tower i ich top100 gier wszech czasów gdzie Neuroshima Hex zajęła 2 miejsce w rankingu jednego z redaktorów.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .