Tło fabularne Vegas

Napisał w kategorii Armie dnia 10 września 2014 o godz. 10:12.

Tak jak to miało miejsce w przypadku tła fabularnego Missisipi, tak i Vegas doczekało się podobnego materiału dodatkowego. Dzięki Neuroshimie RPG i twórczości Michała Oracza możemy dowiedzieć się co stało za stworzeniem tej jakże przekupnej armii.

Jeżeli czujesz silną potrzebę wzbogacenia się, to znaczy potrzebę silniejszą niż zazwyczaj, a masz przy tym trochę kasy do zaryzykowania, musisz odwiedzić Vegas – miasto tysiąca uciech, przez wielu uważane za najbardziej cywilizowane miejsce na kontynencie.

Cały plik PDF znajdziecie oczywiście w naszym dziale Download. Lubicie poczytać nieco więcej o armiach Neuroshimy Hex, czy uznajecie to za coś zbędnego?

Komentarze:

  • Lizergamid

    Lubię poczytać o tle fabularnym, ale tylko interesujących mnie armii, a Vegas akurat średnio mnie ciekawi, podobnie jak Smart czy Neodżungla. Poczekam na inne opisy :)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .