Portalowy Loot Box

Napisał w kategorii 51 Stan, Dodatki, Neuroshima Hex 3.0 dnia 21 listopada 2018 o godz. 10:20.

W sprzedaży pojawił się unikalny zestaw dodatków do kilku różnych gier Portalu, w tym do Neuroshimy Hex oraz 51 Stanu.

Loot Box

Loot Box to nasze pudełko z niespodziankami dla was – ale jego zawartość zdradzimy wam już teraz, abyście nie musieli kupować kota w worku.

Limitowana edycja 200 pudełek będzie zawierać między innymi Posterunek z alternatywnymi grafikami, który był do wygrania w turniejach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski w roku 2017. Interesującą informacją jest fakt, że dodatek ten będzie sprzedawany osobno w przyszłym roku, i będzie kosztować tyle samo ile pozostałe armie – 30 PLN.

Warto także wspomnieć o macie do gry 51 Stan, która znajduje się w Loot Boxie – ją także będzie można kupić w 2019, cena została ustalona na 70 PLN plus koszty wysyłki.

Pozostałe dodatki dotyczą Robinsona Crusoe, Osadników, Cry Havoc i Alien Artifacts. Cena całego pudła zamknie się w 89,95 PLN, więc nawet licząc tylko Hexa i 51 Stan jest to opłacalny interes – w końcu wartość wszystkich przedmiotów to około 170 PLN, czyli ponad dwa razy więcej.

Wysyłka Loot Boxów planowana jest na grudzień tego roku – można je już zamawiać w sklepiku Portalu.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .