Portalkon II – konwent z dużą ilością Hexa

Napisał w kategorii Konwenty dnia 20 czerwca 2013 o godz. 18:29.

Już 29 czerwca w Gliwicach odbędzie się druga edycja zlotu fanów gier Wydawnictwa Portal, nie zabraknie oczywiście atrakcji związanych z planszową Neuroshimą Hex. Fani będą mieli możliwość porozmawiania z autorami, przetestowania prototypów gier czy poznania planów wydawniczych na najbliższe miesiące.

Portalkon odbędzie się w Miejskim Domu Kultury przy ulicy Barlickiego 4 w godzinach od 10:00 do 20:00. Podczas spotkania dowiemy się także jaką nową grą Portal będzie chciał zdobyć serca graczy podczas targów Essen. Czyżby coś związanego z Hexem?

Ps. Wiem, że wielu z Was czeka na wyniki konkursu Sharrash – wybaczcie opóźnienia, nadal czekamy na wybranie zwycięskiej pracy przez Wydawnictwo Portal. Jak tylko to nastąpi, to od razu Was powiadomimy w oddzielnym newsie.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .