Neuroshima Apocalypse – nowa gra na Facebooka autorstwa one2tribe

Napisał w kategorii Apocalypse dnia 11 czerwca 2012 o godz. 12:39.

Skoro fani mobilnego Hexa zostali uraczeni opcją gry online multiplayer oraz wersją na urządzenia z Androidem, a co niektórzy podchwycili informacje o grze karcianej Konwój, która czerpie sporo z planszowego Hexa, to teraz czas na zupełnie inny front – gry na Facebooka.

Neuroshima Apocalypse

Prace nad grą Action RPG ze świata Neuroshimy trwają w najlepsze, a za realizację tego projektu odpowiada one2tribe. Pierwszą platformą będzie Facebook i przeglądarki internetowe, ale wersje na PC/Mac oraz urządzenia mobilne iOS/Android także zostały już zapowiedziane.

Integracja z Facebookiem wiąże się oczywiście z mocno społecznościowym trybem rozgrywki – przemierzanie pustkowi wraz ze swymi znajomymi będzie na porządku dziennym. Niektóre misje będą wręcz wymagały wsparcia towarzyszy, by je ukończyć. Aktualnie trwają zamknięte testy, ale premiera gry przewidziana jest już na te wakacje. Czy warto czekać na tę produkcję przekonamy się już niebawem.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .