Nadchodzi Sharrash w wersji 3.0

Napisał w kategorii Armie dnia 13 stycznia 2014 o godz. 10:00.

W ciągu najbliższych kilku dni do sprzedaży powinien trafić dodatek armijny Sharrash w nowej wersji 3.0, który premierę miał w maju zeszłego roku.

Wydawnictwo Portal opublikowało wpis informujący o uaktualnieniu podstrony Sharrash, gdzie znajdziemy przykładowe żetony, instrukcję w formacie PDF oraz pudełko.
W sklepiku Portalu pojawiły się także badge Sharrash.

Komentarze:

 • Orzi

  Zaczynam się powoli chyba przekonywać do nowej edycji. Szczurki w tej wersji wyglądają bardzo fajnie.

 • nindza77

  Szkoda, że nie zaktualizowali grafik, żeby pasowały do armii z podstawki ;/ Jeśli tak zamierzają zrobić z resztą armii to zostanę przy 2.5 i chociaż będzie spójnie.

 • TwoThree

  Moim zdaniem całkiem nieźle to wygląda. Mam nadzieję, że szybko zostaną odświeżone pozostałem dodatkowe armie. Zdecydowanie chcę je mieć, ale kupiłem najnowszą wersję Heksa i potrzebuję pasujących graficznie do podstawy żetonów, bo nic mnie tak nie wkurza jak stylistyczny dysonans. :)

 • Orzi

  Jak dla mnie powinni zrobić nowe grafiki tylko dla armii sprzed ery army packów. Stalowa Policja i Mephisto idealnie pasują do grafik 3.0, Dancera na upartego też da radę upchnąć. Większy problem jest z Nowym Jorkiem, Neodżunglą i Vegas (bo Smart źle by nie wyglądał), ale liczę na to, że im zmienią grafikę.

 • kuduacz

  Jak zwykle Portal zaskakuje. Przynajmniej mnie. Kilka tyg. temu zakupiłem w sklepiku portalowym Sharrasha w wersji 2.5. Byłem pewien, że pierwszym armypackiem w wersji 3.0 nie będzie ten ostatni z 2.5.
  Ha! Zaskoczyłem się ;)

 • Orzi

  Skończył im się nakład, to nic dziwnego, że wydają jako pierwsze ;)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .