Kolejne turnieje Mistrzostw Polski

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 8 lipca 2015 o godz. 10:06.

Mimo, że upalne wakacje trwają w najlepsze, to w najbliższych dniach spodziewać się można zwykłych turniejów oraz kolejnych spotkań w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski.

6ndf

Już w sobotę 18 lipca w Nowym Targu w ramach VI Nowotarskich Dni Fantastyki odbędzie się regularny turniej w Neuroshimę Hex: start o godzinie 12:00. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie konwentu oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Wcześniej natomiast będzie można zagrać w eliminacjach do Mistrzostw Polski w Bielsko-Białej (10 lipca, Ragnarok), Skierniewicach (11 lipca, Siercon) i Łodzi (również 11 lipca, Łódzki Port Gier).

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .