Kolejne turnieje: Hex w Krakowie

Napisał w kategorii Turnieje dnia 20 czerwca 2014 o godz. 10:02.

Dwa turnieje w Neuroshimę Hex odbyły się już w Białymstoku i Poznaniu, ale jeśli nadal Wam mało, to nadchodzi kolejny – tym razem odbędzie się w Krakowie.

Zapraszamy wszystkich chętnych na turniej w planszową Neuroshimę Hex do lokalu… Hex (nazwa zobowiązuje) w Krakowie przy ulicy Dwernickiego 5. Turniej ten odbędzie się już w niedzielę 22 czerwca, start o godzinie 11:00. Na samo wydarzenie możecie zapisywać się na Facebooku.

Pamiętajcie, że jeśli wiecie o turniejach lub innych wydarzeniach związanych z Neuroshimą Hex i chcecie, by informacja o nich pojawiła się u nas na stronie, to piszcie nam o tym!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .