Wywiad ze zwycięzcą Mistrzostw Polski 2015

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 19 grudnia 2015 o godz. 15:05.

Emocje po finale Mistrzostw Polski 2015 w Neuroshimę Hex 3.0 zaczynają powoli opadać, a my mamy dla Was kolejne po relacji i zdjęciach z tym związane informacje. Oto wywiadu dla lokalnej gazety udzielił zwycięzca całego turnieju finałowego.

pionek25

W miniony weekend w Zabrzu odbyły się pierwsze Mistrzostwa Polski w grze strategiczno–taktycznej Neuroshima Hex. Wygrał je jeleniogórzanin Marek Tkacz, nasz kolega redakcyjny.

W tym właśnie portalu znaleźć można wywiad z Markiem.

Warto także wspomnieć o tym, że w finale Marek wygrał Molochem przeciwko Sharrashowi, którego prowadził Damian Backaus. W walce o trzecie miejsce Adam Wrażeń prowadząc armię Smarta pokonał Nowy Jork, którym walczył Maciej Mazurek ostatecznie zajmując czwarte miejsce, natomiast piąte i szóste to kolejno Tomasz Kotarski oraz Sebastian Wrażeń. Gratulujemy!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .