Wieści z Portalkonu 6

Napisał w kategorii Konwenty, Mistrzostwa Polski dnia 7 czerwca 2015 o godz. 11:06.

Portalkon 6 za nami, więc warto rzucić okiem na informacje, które dotyczyły Neuroshimy Hex. Z pierwszych wieści, które docierają od uczestników wynika, że pozostałe dodatki armijne w wersji 2.5 doczekają się swoich aktualizacji do 3.0.

hex3update

Toudi podesłał nam zdjęcie PrzyPlanszy, na którym widać okładki armii Stalowa Policja, Dancer i Mephisto w nowej wersji 3.0. Aktualizacja dodatków ma nastąpić do końca tego roku.

hex-portalkon6

Podczas Portalkonu odbył się także turniej Neuroshimy Hex w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski. Uczestnicy chwalili sobie komfortowe warunki – turniej odbył się w stylowym lokalu z wygodnymi kanapami.

Jeśli ktoś był na miejscu i dowiedział się o czymś jeszcze, co warto tutaj wspomnieć, to niech da nam znać w komentarzach.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .