Turnieje w Chrzowie i Katowicach

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 13 czerwca 2017 o godz. 08:35.

Kolejny turniej eliminacji do Mistrzostw Polski w Neuroshimę Hex 3.0 już niedługo – tym razem odbędzie się w lokalu Bastion w Chorzowie.

To Chorzów, więc blisko dla graczy z Katowic, Zabrza, Gliwic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i jeszcze wielu miast ościennych.

Turniej w Bastionie przy ulicy Pudlerskiej 22 odbędzie się w sobotę, 24 czerwca – start o godzinie 12:00. Szczegóły znajdziecie w tym wydarzeniu na Facebooku.

Przy okazji warto wspomnieć o turnieju drużynowym, który odbędzie się tydzień wcześniej – w niedzielę, 18 czerwca w lokalu Erpegie przy ulicy Kochanowskiego 6/2 w Katowicach. W tym samym mieście planowany jest także turniej eliminacyjny – ma się odbyć 28 czerwca w pubie Proscenium przy Rynek 7, start o godzinie 16:30.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .