Turniej Hexa podczas GRAciarni w kwietniu w Toruniu

Napisał w kategorii Turnieje dnia 5 marca 2014 o godz. 10:02.

Podczas GRAciarni 2014 w Toruniu odbędzie się turniej Neuroshimy Hex – jeśli będziesz w okolicach 12-13 kwietnia w tym mieście, to polecamy uczestnictwo we wspomnianym wydarzeniu. Wiadomo przecież nie od dziś, że nie ma nic lepszego, niż partyjka z żywym przeciwnikiem – a jeśli do tego można wygrać jakieś nagrody, to emocje będą gwarantowane.

Po raz drugi organizujemy w Toruniu Rodzinne Spotkanie z Grami Planszowymi – GRAciarnię. W dniach 12 i 13 kwietnia 2014 roku znów spotkamy się w przepięknych salach Dworu Artusa na toruńskiej starówce, żeby miło spędzić czas przy stole w gronie przyjaciół, rodziny lub nieznajomych.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zachęcić wszystkich zainteresowanych do udziału!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .