Testy Sharrash na iOS rozpoczęte

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 31 lipca 2013 o godz. 09:58.

Ruszyły testy najnowszej armii Sharrash, która została przeniesiona na urządzenia z systemem iOS – po wykryciu i usunięciu wszelkich ewentualnych błędów armia trafi do sklepu Apple i będzie dostępna dla wszystkich chętnych.

Fani Hexa na iOSa mogą się cieszyć, ale pozostali, którzy preferują Androida nie powinni zbyt długo czekać na swoją kolej i być może już niedługo po premierze Sharrash na iOS także oni doczekają się tej armii na swoich urządzeniach.

Komentarze:

 • Cuthber Allgood

  Fantastycznie! Czekam za wersją na andka. A swoją drogą Dancer jest pewnie strasznie problematyczny w przeniesieniu na wersje cyfrową, z Mephisto pewnie będzie podobnie. Racje mieli Ci, co mówili że Sharrash będzie szybciej niż Dancer. Ale mam nadzieję, że prędzej czy później obie armie zawitają na iOS/Androidze.

 • Lizergamid

  Czekam na wersję android, szkoda że poprzednich armii nie ma.

 • Łukasz Zwierko

  @Lizergamid – jak to nie ma? zrób update do najnowszej wersji, są wszystkie co do jednej!

  @Cuthber Allgood – no tu będzie pewna niespodzianka ;-) wyjdzie 3-pak, zgadnijcie jaka będzie ta 3cia ;-)

 • Cuthbert Allgood

  @Łukasz Zwierko:
  3-pak?! Czyżby Sharrash/Dancer/Mephisto? Chociaż Mephisto chyba zbyt nowością jeszcze pachnie. Może jakaś armia fanowska? Hmmm stawiam na Doomsday Machine ;)

 • Orzi

  Stalkowanie BGG opłaca – trzecią armią będzie Doomsday Machine, o ile Panowie z BDC nie zmienili zdania. Nie mogę się doczekaćnowych armii na swojej komórce :)

 • Pingback: Dancer, Sharrash i Doomsday Machine dostępne na iOSa i Androida! • Neuroshima Hex

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .