Stalowa Policja na iOS, Neodżungla i Nowy Jork na Androida

Napisał w kategorii Armie dnia 16 października 2012 o godz. 14:21.

Podwójne uaktualnienie ze świata mobilnej Neuroshimy Hex przynosi nam dzisiaj Big Daddy’s Creations – dzięki nim fani obu systemów mogą być zadowoleni. Na iOSa pojawia się kolejna już armia, tym razem Stalowa Policja, natomiast fani Hexa z urządzeniami z Androidem doczekali się pierwszego dodatku, w którym są dwie armie – Neodżungla i Nowy Jork. Czego chcieć więcej?

Dodatkowo z okazji premiery wszystkie pozycje są przecenione, Stalowa Policja doczekała się także trailera zapowiadającego najciekawsze umiejętności jednostek. Cena Stalowa Policja na iOS to w tym momencie $0.99 zamiast standardowych $1.99, podobnie kształtują się ceny Neodżungli i Nowego Jorku na Androida w Google Play – obie kosztują po $0.99. Warto także wspomnieć, że gra Army of Frogs HD jest w tym momencie całkowicie za darmo. Po więcej szczegółów zajrzyjcie do tego oryginalnego wpisu.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.