Spotkania z Hexem i kolejny turniej we Wrocławiu

Napisał w kategorii Turnieje dnia 26 listopada 2015 o godz. 11:15.

Dzieje się we Wrocławiu – niedawno odbył się jeden turniej w Neuroshimę Hex, a już nadchodzi kolejny. Do tego dochodzą regularne spotkania podczas których można podszkolić się z rozgrywek.

banner-bazatransportowa

Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 5 grudnia w Magu Planszowym przy ulicy Szewskiej 31 we Wrocławiu, szczegóły w tym wydarzeniu na Facebooku – do wygrania mata Hex Travel, dodatki armijne i dla każdego żeton Bazy Transportowej. Dodatkowo warto wspomnieć o organizowanych regularnie spotkaniach:

W Magu Planszowym (Szewska 31, Wrocław) co środę mamy spotkania z NS HEX (od 15 do 20, choć można zjawić się wcześniej i na pewno będzie przeciwnik chętny do gry). Będzie prowadzona liga NS HEX zrzeszająca graczy z Wrocławia i okolic. W jej ramach prowadzony będzie ranking graczy bazujący na wynikach turniejowych oraz wyników pojedynków, na które gracze będą mogli się umawiać (lub rozgrywać je z losowym przeciwnikiem w środy). Udział w lidze jest nieodpłatny.

Po więcej informacji odnośnie spotkań zapraszamy do tej grupy na Facebooku.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.