Ruszyła przedsprzedaż Dancera

Napisał w kategorii Armie dnia 9 lipca 2012 o godz. 14:50.

Dziś ruszyła przedsprzedaż drugiego dodatku armijnego do Neuroshimy Hex o nazwie Dancer. Planowana premiera armii już pod koniec lipca.

dancerWarto wspomnieć o tym, iż pierwszy dodatek armijny, Stalowa Policja, została bardzo dobrze przyjęta i oceniona przez fanów NS Hex, więc oczekiwania wobec kolejnych armii są spore. Nie powinno to jednak być problemem, ponieważ produkty Wydawnictwa Portal zawsze gwarantują bardzo wysoki poziom swoich gier, czy to pod względem samej jakości wykonania, czy wartości merytorycznej.

Dancer w przedsprzedaży kosztuje jedynie 27,50 zł zamiast normalnej ceny 29,99 – zamawiać go można w sklepie internetowym Rebel.

Komentarze:

 • Pafcio

  Zamówienie dokonane. Yupi! :)

 • Orzi

  Wróciłem na wakacje z Gdańska, więc nie skoczę sobie do sklepu – trza będzie zamówić. Swoją drogą czekam na stronę dedykowaną armii Dancer i uzupełnienie informacji o Stalowej Policji!

 • Orzi – problem jest banalny – nie mam już dostępu do skanera, wszystko rozbija się o brak skanów dobrej jakości do obróbki i późniejszego opisania, bo co to za opis bez żetonów ;]

 • Orzi

  Hmmmm… Portal wrzucał na wiele miejsc swoje skany żetonów w dobrej jakości, nie można ich użyć?

 • Masz na myśli wszystkie żetony zeskanowane bezpośrednio skanerem w dużej rozdzielczości lub pliki źródłowe do druku? Słabo szukałem, bo znaleźć nie mogłem, ale jeśli wskażesz mi takie materiały, to walnie przyczynisz się do dodania opisu armii w Zasadach :)

 • NeojungleBiber

  No i kiedy ta premiera?

 • evilkorniszon

  Szczerze powiedziawszy to dwuzłotowa promocja przedsprzedaży jest słaba. Kiedy wychodziła Stalowa Policja to na allegro udało mi się ją nabyć, jeżeli mnie pamięć nie myli, po 27-28 zł razem z kosztami wysyłki. Lepiej już by było, gdyby dali jakiś dodatkowy, specjalny żeton, jak madbomber czy inny bajer :).

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .