Rusza przedsprzedaż Mephisto!

Napisał w kategorii Armie dnia 2 października 2013 o godz. 16:28.

Długo musieliśmy czekać na Mephisto w formie oficjalnego dodatku armijnego (niektóre znaki na niebie i ziemi twierdzą nawet, że trochę zbyt długo), ale na szczęście nasze poświęcenie już bardzo niedługo zostanie nagrodzone. Dziś w Rebelu pojawiła się możliwość zamówień w przedsprzedaży – oficjalna premiera zaplanowana jest na okolice 7 października!

Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak podziękować Wydawnictwu Portal za długą i trudną drogę balansowania armii Mephisto i zaprosić wszystkich chętnych do zamawiania armii, której autorem jest nasz redakcyjny kolega (i autor wielu innych armii fanowskich) – Michał Michallus Herda.

Trzymajcie się mocno, bo szykujemy dla Was coś specjalnego z tej okazji!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .