Przeciek na temat nowej armii NS Hex!

Napisał w kategorii Armie dnia 7 grudnia 2015 o godz. 12:29.

W najnowszym odcinku zestawienia najlepszych gier planszowych 2015 roku autorstwa Game Troll TV gościnnie pojawia się Michał Oracz, który wspomina o swoim nowym projekcie.

troll-oracz

Dzięki informacji od ranma11 już wiemy nad czym Michał Oracz będzie pracował w styczniu – wyczekiwanym, zupełnie nowym dodatkiem armijnym ma być Death Breath. Mają to być zombie, a jej armię mają zasilać jednostki przeciwnika. Brzmi znajomo?

Death Breath is a disease that made its first appearance in the area of Neuroshima’s Detroit and changed the city into a closed fortress. This disease changes people into bloodthirsty – let’s not beat around the bush – zombies.

W tym wpisie znaleźć można co nieco o tym, że pierwsze pojawienie się Oddechu Śmierci odnotowano w Detroit, co zmieniło to miasto w zamkniętą fortecę. Początek zarazy nie jest jasny, ale jednym z potencjalnych winowajców może być nie kto inny jak Moloch i jego zamiłowanie do chorych eksperymentów.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .